Bellatex Krepové povlečení s motivem růže mentolové barvy


Krepové povlečení pro pohodlný spánek

Krepové povlečení je ideální volba i pro ty, kteří dávají přednost pohodlí a praktičnosti. Povlečení krásně vypadá a navíc je skvělé na údržbu. Po vyprání před použitím ho nemusíte žehlit. Materiál je příjemný na dotek, zajistí vám dokonale pohodlný spánek.

Bellatex Krepové povlečení s motivem růže mentolové barvy je velmi oblíbené, a to nejen pro svůj vzhled, ale i pro kvalitní zpracování. Zapínání na zip je velice moderní, pohodlné a praktické. Díky pevnému zipu se nemusíte bát, že by se povlečení během noci odlepilo a nebylo by vám tak celou noc pohodlně.

Jak na údržbu krepového povlečení

Povlečení je praktické nejen pro svůj vzhled, ale i pro snadnou údržbu. Po vyprání nemusíte povlečení žehlit. Stačí ho jenom naložit do pračky s podobnými barvami a nechat usušit.

Doporučuje se pračku nastavit na nižší teploty a po rubu. Důvodem je, že se mohou barvy krepového povlečení lehce otrhnout a tím nevypadat tak hezky. Pokud budete dodržovat návod na údržbu, váš krepový povlak bude vypadat jako nový po mnoho dalších dlouhých nocí.

Obsah balení

V balení naleznete povlak na polštář o rozměru 70 x 90 cm a povlak na přikrývku o rozměru 140 x 200 cm. Tento komplet povlečení je ideální pro manželskou postel nebo dětský pokojík.

Jestliže hledáte kvalitní, praktické a příjemné povlečení, můžete zakoupit . Tento kus vám jistě poskytne skvělý spánek a zlepší vám náladu po probuzení.

Krepové povlečení s motivem růže mentolové barvy

Pokud hledáte něco, co vám umožní pohodlný spánek a příjemnou atmosféru v ložnici, Bellatex Krepové povlečení je skvělou volbou pro vás a vaši rodinu. Stačí prát podle návodu a užívat si každou noc dokonalý spánek.

Příspěvek byl publikován v rubrice ABC myšlení a jeho autorem je ABC myšlení. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.