Bílá lesk – moderní a praktická komoda 2D2S

Jednoduchá a kvalitní komoda 2D2S 70, která vás okouzlí svou jednoduchostí a elegancí.

Bílá lesk - moderní a praktická komoda 2D2S

Kvalita a praktičnost

je ideálním řešením pro váš obývací pokoj či ložnici. Spojí kvalitu a praktičnost v jednom designovém celku. Komoda nabízí dostatek úložného prostoru, a to díky kombinaci 2 skříní a 2 zásuvek. Skříně jsou vybaveny policemi, na kterých můžete uskladnit různé věci od knih a magazínů po dekorační prvky. Zásuvky pak nabídnou úložný prostor na oblečení či ložní prádlo.

Jednoduchý design

vyniká svým jednoduchým a čistým designem, díky kterému ji můžete snadno kombinovat s ostatním nábytkem v pokoji. Využít ji můžete pro různé účely – jako úložný prostor, ale třeba také jako stojan pro televizi nebo jako rohovou komodu.

Bílá lesk - moderní a praktická komoda 2D2S

Použití kvalitního materiálu

je vyrobena z kvalitního laminovaného materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a odolnost proti poškrábání a jiným vlivům. Bílý leskový povrch udržíte vždy dokonale čistým a udržovaným pomocí vlhké utěrky. Výhodou laminátu je také jeho snadná údržba a čištění.

Objednejte si komodu online

Láka vás právě tato čistá a moderní ? Nechte se okouzlit a jednoduše ji objednejte online na www.nabytekhned.cz. Dodání zboží až k vám domů je zdarma, a pokud se vám komoda nakonec nebude líbit, je možné ji vrátit nebo vyměnit. Navíc, pokud uskutečníte objednávku do 12 hodin, garance doručení již zítra do 20 hodin.

Příspěvek byl publikován v rubrice ABC myšlení a jeho autorem je ABC myšlení. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.