Dennise – světle šedá dřevěná skříň od WOOOD (365556-BET)


DENNISE – SVĚTLE ŠEDÁ DŘEVĚNÁ SKŘÍŇ OD WOOOD

O PRODUKTU

Stylová skříň DENNIS od holandského výrobce nábytku WOOOD je skvělým řešením pro každého, kdo hledá robustní a elegantní úložný prostor. Skříň DENNIS má konstrukci a boční desky ze světle šedého masivního dřeva borovice, což ji zajišťuje maximální stabilitu a pevnost. Přední část skříně představují 2 krásné otevíratelné dveře s jemnými rýhami a krásnými šedými madly, za kterými se skrývají vnitřní police s rozděleným úložným prostorem.

Zavěšené i složené oblečení najde v této skříni své místo. Vnitřní přepážky jsou vyrobeny z šedého melaminu a vnitřní použité broušené borovicové dřevo bylo vyrobeno ekologicky a pyšní se certifikátem FSC. Prostor v skříni je rozdělen na větší část pro zavěšení košil, triček nebo šatů, vrchní větší polici pro uložení větších věcí a 4 menší police pro úschovu poskládaných kusů oblečení.

Je možné tuto skříň skvěle sladit s dalšími produkty z řady DENNIS od WOOOD. Skříň DENNIS je velmi moderní a lehký nádech venkovského stylu jí dělá ideálním řešením do vaší ložnice, dětského pokoje nebo pracovny. Vynikne skvěle v každém interiéru a má univerzální použití.

Jak se o ni starat? Skříň DENNIS vyžaduje pravidelnou údržbu. Doporučujeme ošetřovat ji balzámem na lakované povrchy a případné skvrny a nečistoty odstraňovat vlhkým hadříkem.

S ČÍM SLADIT

Tuto šedou dřevěnou skříň od WOOOD lze skvěle sladit s dalšími produkty z řady DENNIS. Můžete zvolit například DENNIS noční stolek, postel, nebo psací stůl. Kombinace těchto produktů vytvoří v obývacím pokoji nebo ložnici dokonalý venkovský interiér. Na tuto skříň se skvěle hodí i doplňky v šedé barvě, jako například polštářky nebo ubrusy.

Na nábbýtek nyní tuto krásnou dřevěnou skříň od WOOOD objednáte a můžete si tak doplnit svůj interiér o skvělý úložný prostor.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Nyní si prohlédneme technické specifikace této krásné skříně od WOOOD.

  • Materiál skříně: masivní dřevo borovice
  • Materiál polic: masivní dřevo
Příspěvek byl publikován v rubrice ABC myšlení a jeho autorem je ABC myšlení. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.