Dětská a mládežnická šedá pohovka Carryhome – ideální volba pro váš domov!

Vybrat ideální nábytek pro dětský pokoj není úplně snadné. Musí splňovat náročné požadavky na praktičnost a odolnost zároveň. Proč si tedy nevybrat pohovku, která splňuje oba kritéria a zároveň vypadá skvěle?

Pohovka do dětského pokoje

Pohovka do dětského pokoje je ideálním místem nejen pro posezení, čtení knížky, koukání na televizi, ale i pro nečekané návštěvy kamarádů. A právě pro ty případy je Carryhome pohovka skvělou volbou. Během několika vteřin se pohovka změní na příležitostné spaní o ploše lůžka cca 107 x 181 cm. Děti budou mít z návštěvy, která zůstane i přes noc, velkou radost!

Odolný materiál

Potah ze 100% polyesteru, který je velmi odolný, je ideálním materiálem pro použití v dětském pokoji. Na pohovce se mohou děti hýbat a hrát bez obav z poškození nebo zničení nábytku. Šedá barva je neutrální a hodí se jak do klučičího, tak holčičího stylu vybavení pokojíčku.

Pohodlné posezení a spaní

O příjemné posezení se postará nejen měkoučký sed, ale i dva velké zádové polštáře v barvě pohovky. Pohovka má ideální velikost a výšku pro děti. Budou si moci vyložit nohy a užívat si pohodlí. Při přeměně na lůžko bude jejich spaní pohodlné a plné vysněných snů.

Přemýšlíte, jakou pohovku pořídit pro své dítě, která by dětem přinášela radost a zároveň by byla praktická pro každodenní použití? Nejen pro dětský pokoj, ale i pro další místnosti v bytě? V tom případě je Carryhome šedá pohovka tou nejlepší volbou! Více informací o pohovce najdete na této stránce.

Základní informace o Carryhome šedé pohovce:

  • Potah: Korpus + 2 polštáře: mikrovlákno 051 šedá
  • Š/V/H: 116/69/64 cm
  • Funkce: pohovka a příležitostné lůžko

Carryhome šedá pohovka

Příspěvek byl publikován v rubrice ABC myšlení a jeho autorem je ABC myšlení. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.