Držák ručníků Bemeta Omega chrom 104204062 – skvělé řešení pro vaši koupelnu!

Toužíte po dokonalé koupelně, která vám bude sloužit mnoho let? Hledáte praktické a zároveň estetické řešení pro uskladnění vašich ručníků? Pak je tady pro vás držák ručníků Bemeta Omega chrom 104204062.

Tento držák ručníků je vyroben v moderním chromovém provedení, díky čemuž se dokonale hodí k ostatním chromovým doplňkům v koupelně. Také nabízí různé možnosti montáže – lepením nebo vrtáním – takže si můžete vybrat ten způsob, který bude nejvhodnější pro vaši koupelnu.

Montáž lepením i vrtáním

Jestliže se obáváte, že vrtání držáku ručníků může poškodit kachličky v koupelně, není nic ztraceno. Díky speciální sadě na nalepení koupelnových doplňků pro montáž bez vrtání (kód zboží 199352010SIKO), kterou si můžete zakoupit samostatně, nepotřebujete vrták a sada vám umožní připevnit držák ručníků lepicí páskou. Tento způsob montáže je velmi rychlý a jednoduchý, navíc zcela bezpečný!

Držák ručníků Bemeta Omega chrom 104204062

Při výběru způsobu montáže nezapomeňte vybírat podle materiálu koupelnových stěn. Pokud jsou vaše kachličky například ze skla, bude nejvhodnější použít lepicí pásky, jelikož vrtání může sklo poškodit.

Co byste měli vědět o sestavě držáků ručníků?

Držák ručníků Bemeta Omega chrom 104204062 obsahuje celkem dva držáky ručníků. Díky tomu můžete uskladnit jak ručníky pro hosty, tak i ty vaše vlastní. Držák ručníků je vysoký 42,5 cm a široký 7,5 cm, takže na něj bez problémů pověsíte i větší ručníky.

Detail držáku ručníků Bemeta Omega chrom 104204062

Sada na nalepení koupelnových doplňků není součástí balení, takže nezapomeňte tento doplněk zakoupit zvlášť, pokud plánujete držák ručníků připevnit lepicí páskou.

Jestliže tedy hledáte praktické a zároveň moderní řešení pro úschovu vašich ručníků, držák ručníků Bemeta Omega chrom 104204062 je tou správnou volbou. S jeho pomocí ušetříte místo v koupelně a získáte moderní doplněk, který dodá vaší koupelně elegantní vzhled.

Neváhejte a navštivte náš eshop na adrese https://www.brega.cz/produkt/drzak-rucniku-bemeta-omega-chrom-104204062, kde si můžete držák ručníků Bemeta Omega chrom 104204062 objednat za skvělou cenu, a to přímo z pohodlí svého domova.

Příspěvek byl publikován v rubrice ABC myšlení a jeho autorem je ABC myšlení. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.