Elegantní psací stůl KUBA od TP Living: Bílý lesk a praktický design pro váš domácí kancelářský koutek

Psací stůl KUBA od TP Living

Pracovní stůl ideální k využití do kanceláří či domů jako psací stůl, kde si vaše děti mohou psát úkoly nebo se zabývat svými koníčky. Stůl má 6 prostorných zásuvek bez rukojetí a vysouvací polici určenou pro klávesnici počítače. Jednoduchý a moderní design vytváří pohodlný pracovní prostor.

Elegantní design stolu KUBA od TP Living se hodí do každého interiéru. Jeho bílý lesk a praktický design dodají vaší pracovně či koutku určeném pro práci tou správnou atmosféru a pohodlí při psaní, kreslení či práci na počítači.

Detail zásuvek u psacího stolu KUBA

Velikosti:

  • Šířka: 130cm
  • Výška: 77,7cm
  • Hloubka: 50cm

Velikost tohoto stolu je ideální pro menší pracovní prostory. Jeho rozměry vám nabídnou dostatek prostoru pro všechny vaše pracovní potřeby.

Materiál:

Přední části: laminovaná dřevotříska

Okraje: ukončené PVC

Pro udržení nábytku v dobrém stavu doporučujeme ošetřovat ho vlhkým hadříkem a nepoužívat silné chemikálie.

Psací stůl KUBA od TP Living v minimalistickém interiéru

Boky stolu jsou v matu, čela lesklé, což dodává stolu jedinečný vzhled a podtrhuje jeho moderní design. Psací stůl KUBA od TP Living je skvělou volbou pro ty z vás, kteří si cení kvality, praktičnosti a elegantního designu.

Pokud vás tento psací stůl zaujal, mrkněte na tento odkaz https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/tp-living-psaci-stul-kuba-lesk-bily, kde si můžete prohlédnout další informace a zakoupit tento kvalitní nábytek pro váš domov nebo kancelář.

Příspěvek byl publikován v rubrice ABC myšlení a jeho autorem je ABC myšlení. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.