Exkluzivní porcelánový talíř Villa Altachiara Gardeny pro skvostné servírování

Užívejte si pohodovou a rozevlátou středomořskou atmosféru přímo ve své jídelně s nádobím od italské značky Villa Altachiara. Porcelánový talíř z kolekce Gardeny je skutečným klenotem pro ty nejnáročnější.

Krásný vzhled talíře rozhodně neurazí. Jeho pastelové barvy a přírodní motivy připomenou stinné zahrady na jihu Itálie. Každý detail na talíři je propracovaný a dokonalý.

Praktická stránka talíře však není o nic méně důležitá. Kostní porcelán zaručí vysokou mechanickou odolnost a snadnou údržbu. Talíř můžete bez obav umývat v myčce i používat v mikrovlnné troubě.

Specifikace talíře

  • Velikost: 29,5 x 21 cm
  • Materiál: Kostní porcelán
  • Doporučená údržba: Umývání v myčce nádobí, použití v mikrovlnné troubě

Tento talíř je nejen praktickým pomocníkem v každodenním servírování jídla, ale také bude skvělým doplňkem pro slavnostní obědy či večeře. Kdo by nechtěl hostům nabídnout jídlo na talíři, který je důkazem elegance a vkusu?

Objednat

Už se nemůžete dočkat, až budete mít tento talíř u sebe doma? Pak stačí kliknout na tento odkaz www.nabytekhned.cz/produkt/porcelanovy-servirovaci-talir-villa-altachiara-gardeny-29-5-x-21-cm-2 a objednat ho hned teď. Ať se Vám krásně servíruje!

Příspěvek byl publikován v rubrice ABC myšlení a jeho autorem je ABC myšlení. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.