Expedo Rozkládací pohovka TWITER – stylový kousek pro váš obývací pokoj s rozměry 136x85x98 v odstínech sawana 05/sawana 14


Expedo Rozkládací pohovka TWITER – stylový kousek pro váš obývací pokoj

Rozměry 136x85x98 v odstínech sawana 05/sawana 14

Jste naštvaní na vaši starou pohovku, která vám nedává tolik pohodlí, kolik potřebujete? Pak jste tu správně. Rozkládací pohovka TWITER od značky Expedo je tím, čeho jste právě hledali.

Exkluzivní nabídka tu: https://www.nabytekhned.cz/produkt/expedo-rozkladaci-pohovka-twiter-136m85m98-sawana-05-sawana-14

Pohovka má jednoduché rovné linie a je vyrobena ze kvalitních materiálů, což zajišťuje její stabilitu a pevnost. Navíc, výplň sedáku a opěrky je tvořena PUR pěnou, což zajistí vaše pohodlí při sedění nebo lehnutí.

Pod sedákem najdete prostorný úložný prostor, kam můžete uložit všechny vaše věci a zachovat tak vaši obývací místnost pořádku a uklizenou.

Díky rozkládacímu mechanismu je možné tuto pohovku přeměnit na pohodlné lůžko pro vašeho hosta či vlastní použití.

Výběr potahových látek je u této pohovky opravdu velký, takže si můžete vybrat tu, která bude nejvíce odpovídat vašim požadavkům na vzhled a kvalitu.

Jemné prošití na potahu je na první pohled téměř neznatelné, ale dodává pohovce útulný a stylový vzhled.

Shrnutí:

  • Pohovka
  • Pěnová výplň
  • Úložný prostor
  • Možnost rozložení
  • Výběr potahových látek
  • Decentní prošití

Tato pohovka je vyrobena z látky a PUR pěny, které jsou oba kvalitní materiály pro výrobu nábytku.

Expedo Rozkládací pohovka TWITER

Uvědomte si, že pohovka je srdcem každé obývací místnosti a proto by měla být nejen pohodlná, ale také stylová a funkční. Rozkládací pohovka TWITER od značky Expedo splňuje všechny tyto požadavky a to díky své jednoduchému designu a pečlivě vybraným materiálům.

Investujte do výjimečné pohovky, která vám nabídne maximální pohodlí a uspoří vám místo.

Příspěvek byl publikován v rubrice ABC myšlení a jeho autorem je ABC myšlení. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.