Jahu – kouzelný a tvarovaný polštářek s motivem jednorožce v bílé barvě s rozměry 55 x 50 cm


Krása a praktičnost v jednom

Jahu je tvarovaný polštářek, který si zamilují jak děti, tak i dospělí. Jeho jednorožcový motiv a bílá barva jsou elegantsní a zároveň hravé. Vyrobena z jemného mikrovlákna je navíc velmi příjemná na dotyk a měkká.

Nerozlučný kamarád

Jahu se stane nerozlučným kamarádem vašich dětí. Krásný tvar, který připomíná jednorožce, láká k objetí a k obrovskému objetí. Odetektivní rozměry jistě potěší, neboť jsou dostatečně velké na to, aby je vaše děti mohly obejmout. Vyrobena z jemného mikrovlákna se navíc přizpůsobí tvaru vašeho těla, takže vám bude poskytovat dokonalý komfort.

Snadná údržba

Polštářky jsou vyrobeny z jemného mikrovlákna, které je velmi oblíbené pro svou snadnou údržbu. Lze je prát v pračce, takže se nemusíte bát, že by se špína uhnízdila uvnitř. Můžete být klidni, že váš polštářek bude vždy čistý a voňavý.

Společník pro pohodlnější cestování

Jahu je vhodný i jako společník pro pohodlnější cestování. Nejenže se snadno vejde do vaší tašky, ale díky svému tvaru a měkkosti poskytuje vašemu krku a hlavě dostatek podpory. Můžete se cítit pohodlně a odpočatě bez bolesti krku.

Zakoupit nyní

Pokud se také chcete stát majitelem tohoto kouzelného polštářku, můžete si ho zakoupit na stránkách www.vybirejnabytek.cz. Jahu je skvělým dárkem pro vaše děti, ale také pro vaše přátele a rodinu. Vyberte si svého oblíbeného jednorožce a užijte si nekonečné množství pohodlného odpočinku.

Příspěvek byl publikován v rubrice ABC myšlení a jeho autorem je ABC myšlení. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.