Kolibříkové povlečení o velikosti 140 x 200 cm od MZ

Na každou peřinu a polštář zkrátka patří povlečení. Námi nabízené povlečení v rozměru 140 x 200 cm + polštář 70 x 80 cm je vyrobeno ze 100% bavlny a zaujme svými motivy.

Jedinečný design

Toto povlečení s motivy kolibříků vás okouzlí svou nádhernou barevnou kombinací. Každý kolibřík je v jiné pozici a mezi nimi jsou umístěny klasické třešně. Toto povlečení vás zaručeně potěší svým originálním vzhledem.

Příjemné a pohodlné

Vyrobeno ze 100% bavlny, povlečení zajistí vysokou kvalitu, kterou oceníte nejen při spaní. Bavlna je jemná a příjemná na dotek a v letních měsících skvěle prodyšná, takže vám nebude horko.

Rozměr povlečení pro peřinu 140 x 200 cm

Povlečení má ideální rozměr pro standardní peřinu o velikosti 140 x 200 cm. Takže nemusíte hledat další povlečení, pokud máte tento typ peřiny.

Rozměr povlečení pro polštář 70 x 80 cm

V sadě naleznete také povlečení pro polštář o velikosti 70 x 80 cm. Díky tomu si můžete vytvořit harmonickou kombinaci povlečení i s polštářem.

Sada obsahuje 1x povlečení pro polštář a 1x povlečení pro peřinu

V sadě naleznete prakticky vybavenou sadu povlečení pro polštář i peřinu. Takže neztrácejte čas hledáním dalších kusů povlečení. Máte to vše ihned po ruce.

Kolibříkové povlečení 140x200cm

Když už máte tak krásné povlečení, určitě byste si rádi pořídili i další doplňky do ložnice, které vám tento styl umocní. V naší nabídce najdete hned několik volně prodejných doplňků. Nejlepší volbou je vybrat si kvalitní polštář a peřinu, doporučujeme si k nákupu prohlédnout další naše nabídky. Nezapomeňte se podívat do kategorie Přikrývky – polštáře.

Určitě se neváhejte rozhodnout a pořiďte si toto krásné povlečení, které zaručeně ozvláštní váš noční odpočinek. Pokud si nejste jisti, zda se vám povlečení líbí nebo ne, můžete si u nás v klidu prohlédnout další produkty z naší nabídky, mezi nimi najdete i jiné designy povlečení a mnoho dalších výrobků pro váš domov.

Tak neváhejte a pořiďte si kvalitní povlečení od značky MZ, které vám zajistí nejen skvělou kvalitu, ale také jedinečný design. Určitě si ho oblíbíte a nebudete se chtít vylézt z postele.

Příspěvek byl publikován v rubrice ABC myšlení a jeho autorem je ABC myšlení. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.