Krášlivý čtyřnohý mazlíček – dekorační pes nejen pro milovníky zvířat!


Dekorační pes – Stríbrná, 24cm – keramika

Dekorační pes je krásným doplňkem každého moderního interiéru. Tento model pes je vyrobený z keramiky a má stříbrnou barvu. Jeho velikost měří 24cm a je tak dostatečně všestranný, aby se hodil kdekoliv – na polici, stole, okně nebo dokonce venku na terase.

Dekorační pes - Stríbrná, 24cm - keramika

Kvalitní provedení

Dekorační pes je vyrobený z nejkvalitnější keramiky a jeho povrch je zakončený stříbřitým efektem. Výrobce se zaměřil na detaily, které jsou jistou přidanou hodnotou – pes má realistický výraz, který okouzlí každého, kdo jej uvidí.

Stylové zpracování

Dekorační pes se hodí do jakéhokoliv vzhledu interiéru. Vyhovuje například do moderní kanceláře, ale i do těch nejklasičtějších domů. Jeho stříbrná barva znamená, že se snadno kombinuje s jinými předměty, jako jsou rostliny, svíčky, hudební nástroje nebo třeba knihy.

Krásný a kvalitní dekorační pes z keramiky je dokonalým dárkem pro kohokoliv, kdo má rád stylové dekorace.

Takhle krásný dekorační pes najdete na stránkách Nábyteklevneji.cz. Nebojte se a obraťte se na nás s dotazy či přáními, rádi pomůžeme.

Příspěvek byl publikován v rubrice ABC myšlení a jeho autorem je ABC myšlení. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.