Luxusní bavlněné povlečení Deluxe Ricci od Matějovského, rozměry 140 x 220 cm a 70 x 90 cm


Luxusní bavlněné povlečení Deluxe Ricci od Matějovského

Dokonalé spojení barev a vzoru

Ložní povlečení Ricci je dokonalým spojením krásných barev a nápaditého geometrického vzoru. Každé ráno se budete těšit na to, až se zase uložíte do postele, aby jste mohli obdivovat úžasnou kombinaci zlatavě okrových tónů a modré barvy. Co je na tomto povlečení ještě úžasné, že si můžete vybrat, kterou stranu budete mít u polštáře a kterou u přikrývky. Povlečení je tak opatřeno oboustranným provedením a můžete si ho snadno měnit podle své nálady.

Inverzní provedení povlaků

Povlak na polštář i na přikrývku jsou provedeny inverzně. Z jedné strany je geometrický vzor zachycen na tmavomodrém pozadí, z druhé strany zase na okrovém podkladu. Je to jako byste měli dvě sady povlečení za cenu jedné. A navíc, můžete je nakombinovat podle libosti, takže vaše postel nikdy nebude nudná.

Komfortní zipový uzávěr

Povlečení je opatřeno komfortním zipovým uzávěrem pro snadné a rychlé stahování. Nemusíte tedy mít strach, že po ránu budete válet polštáře a přikrývku po zemi. S tímto uzávěrem se vám postel bude snadno a rychle ustlána.

Souprava obsahuje:

  • 1x povlak na polštář 70 x 90 cm
  • 1x povlak na přikrývku 140 x 220 cm

Závěr

Pokud hledáte něco krásného a jedinečného pro svou postel, Luxusní bavlněné povlečení Deluxe Ricci od Matějovského je tím správným řešením. Jeho krásný geometrický vzor a inverzní provedení na dvou stranách spolu s komfortním zipovým uzávěrem ho dělají ideálním pro každodenní použití. Objednejte si ho například zde: matejovsky-bavlnene-povleceni-deluxe-ricci-140-x-220-cm-70-x-90-cm a užijte si skvělé noci v posteli.

Příspěvek byl publikován v rubrice ABC myšlení a jeho autorem je ABC myšlení. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.