Moderní černý sprchový kout Mexen Rio 90×90 cm pro stylovou koupelnu

Sprchový kout MEXEN Rio je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a zároveň praktické řešení do své koupelny. Jeho černá povrchová úprava vytváří skvělý kontrast v kombinaci s bílým obkladem či sanitou a díky praktickým vlastnostem předčí klasické bílé varianty.

Účelnost a flexibilita užití

Tepelně tvrzené sklo je zajištění bezpečnosti a bohaté vybavení umožní lehké připevnění jak na vaničku, tak i na dlaždice. Díky praktickému správkovi usnadňujícímu čištění, bude pro Vás údržba velmi snadná.

Moderní řešení otevírání posouváním je navíc prostorově úsporné, jelikož není potřeba přímý náraz na případnou vnitřní sanitu.

Technická specifikace

Barva skla je průhledná a tloušťka skla je 5 mm. Díky speciálnímu povlaku je čistota snadno udržovatelná. Kout je vyroben z hliníku, výška činí 190 cm.

Mexen Rio 90×90 cm nabízí vysokou kvalitu a maximální využití prostoru. Poznávacím značkou jsou vysoce kvalitní role a kovová rukojeť zajišťující snadné ovládání.

Vhodný jak pro moderní, tak klasický styl koupelen a s jednoduchostí instalace je skvělou volbou v případě, že hledáte praktický a přitom stylový sprchový kout.

Pro více informací a případnou objednávku navštivte stránku www.kupsinabytek.cz.

Sprchový kout MEXEN Rio 90x90 cm
Příspěvek byl publikován v rubrice ABC myšlení a jeho autorem je ABC myšlení. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.