Nový koberec Flair Rugs Aurora v červeno-šedém provedení: 120 x 170 cm


Nezaměnitelný design a praktická stránka věci

Máte rádi výraznější vzory a nápadité barvy? Těch se vám s tímto kobercem z kolekce Aurora od značky Flair Rugs rozhodně dostane. Jeho nezaměnitelný design jde ruku v ruce s praktickou stránkou věci. Jde tak o ideální interiérový doplněk, který vám bude ležet u nohou. Doslova.

Doporučujeme:

  • Nechte koberec po otevření rozvinutý v teplé místnosti po dobu alespoň 24 hodin. Zmizí tak zkrabacení, ke kterému došlo vlivem stlačení v obalovém materiálu.
  • Pod koberec se vyplatí dokoupit protiskluzovou podložku. Nejen, že ho udrží na místě, poskytne i dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
  • Jakékoliv čistící prostředky nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti.
  • Pokud dojde k uvolnění drobných nitek, nevytahujte je. Raději je opatrně odstřihněte nůžkami.
  • Koberec nevystavujte dlouhodobému přímému slunečnímu svitu. Předejdete tak jeho blednutí.
  • Při ušpinění koberce skvrnu co nejdříve vyčistěte pomocí čistého suchého hadříku. Vyhněte se přílišnému drhnutí.

Flair Rugs Aurora vás osloví svým výrazným červeno-šedým provedením a nezaměnitelným designem, který jistě zkrášlí interiér každé místnosti. Koberec je k dostání v rozměru 120 x 170 cm a nabízí tak dostatek prostoru pro vaše nohy i dekorativní prvky v okolí.

Flair Rugs Aurora

Koberec, který hřeje jako krb

Pro zimní chvíle se tento koberec z kolekce Flair Rugs nabízí jako skvělý zdroj tepla. Navíc vám vytvoří příjemnou atmosféru, která zahřeje i duši.

Flair Rugs Aurora

Dokonalé zakomponování do interiéru

Tento koberec vám nabízí možnost dokonale ho zakomponovat do vašeho interiéru. Díky jeho výraznému provedení lze je kombinovat s béžovými nebo hnědými odstíny nábytku.

Flair Rugs Aurora

Závěrečné shrnutí

Koberec Flair Rugs Aurora je skvělým doplňkem do každé místnosti. Nabízí nejen praktickou stránku věci, ale především exkluzivní design, který jde ruku v ruce s kvalitou. Nezapomeňte na protiskluzovou podložku a užijte si zimní chvíle v příjemně prohřáté místnosti.

Příspěvek byl publikován v rubrice ABC myšlení a jeho autorem je ABC myšlení. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.