Obraz MOLO 1 – velikost plátna 150 x 60 cm

Na plátno přenesený obraz MOLO 1 nabízí černobílý pohled na dřevěné molo vedoucí do horského jezera.

Popis obrazu

Obraz MOLO 1 je černobílou fotografií horského jezera s dřevěným molem vedoucím do vody. Výrazné kontrasty a dramatické světlo vytváří na obraze zajímavý efekt a neopakovatelnou atmosféru.

Náhled obrazu MOLO 1
Obraz MOLO 1

Velikost plátna

Plátno s obrazem MOLO 1 je o rozměrech 150 x 60 cm. Tento rozměr je dostačující pro umístění na širší stěnu a umožní tak plně vyniknout jeho kráse.

Způsob výroby a materiály

Plátno je potištěno kvalitním inkoustem a následně opatřeno ochranným lakem, který mu dodává matný povrch a chrání ho proti falšování a ztrátě barvy vlivem oxidace. Rámy jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které je pečlivě vybíráno pro každý jednotlivý obraz.

Zvětšit obraz MOLO 1
Obraz MOLO 1

Umístění obrazu

Tento obraz je vhodný pro umístění do interiéru moderního bytu či rodinného domu. Jeho designové provedení jen umocní atmosféru místnosti a navodí pocit klidu a pohody. Obraz MOLO 1 je také ideálním dárkem pro milovníky přírodních krás a fotografií.

Získejte obraz MOLO 1 na svou stěnu

Nyní můžete mít na své stěně unikátní obraz MOLO 1 ve velikosti 150 x 60 cm. Objednejte si ho na stroně www.naradi-cz.cz a vychutnejte si neopakovatelnou atmosféru horského jezera přímo v pohodlí svého domova.

Příspěvek byl publikován v rubrice ABC myšlení a jeho autorem je ABC myšlení. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.