Sada konferenčních stolků ASIR ROMA ořech – elegance a praktičnost pro vaše schůzky


Krásné i praktické

Dekor ořech dodá každému interiéru šmrnc a eleganci. Sada tří stolků je navíc velmi praktická – skvěle se hodí do menších místností, kde je potřeba ušetřit místo.

Jednoduchý design

Stolky mají velmi jednoduchý design, který se hodí k jakémukoliv stylu bydlení. Nezaujmou na první pohled a hlavně nevytvoří v interiéru rušivý prvek.

Více odkládacích ploch

Když Vám přijde návštěva, jednoduše stolky rozložíte a získáte tak více odkládacích ploch na pití a občerstvení. To ocení každý host, protože nemusí hledat místo na odkládání svých věcí.

Velké možnosti uložení

Stolky jdou jednoduše naskládat na sebe, což zvyšuje výšku stolu a zároveň šetří místo v místnosti. Pokud už nebudou potřeba, jednoduše je opět složíte a uskladníte.

Parametry stolku

Sada se skládá ze tří stolků, každý o rozměru 53,6 x 41 (64) x 40 cm. Materiálem, ze kterého jsou stolky vyrobeny, je melaminová dřevotřísková deska o tloušťce 18 mm, což zaručuje jejich kvalitu a dlouhou životnost.

Klikněte zde pro zakoupení

Pokud Vás zaujala sada konferenčních stolků ASIR ROMA ořech, neváhejte a klikněte na tento odkaz: https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/asir-sada-konferencnich-stolku-roma-orech . Zde si můžete detailně prohlédnout stoly, hodnotit je a případně se inspirovat dalšími produkty této značky.

Sada konferenčních stolků ASIR ROMA ořech

Závěr

Sada konferenčních stolků ASIR ROMA ořech je velmi praktickou a elegantní volbou pro každou místnost. Nejenže ušetří místo a nabídnou odkládací plochy, ale zároveň budou skvělým doplňkem interiéru. Vyberte si sada stolků ASIR ROMA ořech a užijte si perfektní práci i noc se sklenkou vína a svou oblíbenou knihou.

Příspěvek byl publikován v rubrice ABC myšlení a jeho autorem je ABC myšlení. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.