Slastná vůně pro každou příležitost! Yankee Candle Sweet Plum Sake vonící svíčka


Provoňte svůj domov sladkou vůní sladké švestky, maliny a růžového vína

Vonná svíčka Yankee Candle s vůní Sweet Plum Sake je ideální volbou pro ty, kteří touží po dokonalé vůni pro svůj domov. Sladká vůně švestek, malin a růžového vína působí příjemně a zároveň sofistikovaně, a proto se hodí na každou příležitost.

Tato vonná svíčka je navíc velmi výkonná a vydrží hořet až 150 hodin. Díky tomu si můžete tuto sladkou vůni užívat týdny a týdny.

Je však důležité si uvědomit, že před opětovným zapálením je doporučeno zkrátit knot na 3 mm.

Vonná svíčka Yankee Candle Sweet Plum Sake

Navíc tato vonná svíčka nejenom provoní váš domov, ale také doplní jeho design. Elegantní skleněný obal v pastelových tónech se hodí k jakémukoliv interiéru a působí velmi stylově.

Najděte tu pravou vůni pro sebe

Pokud se vám ale vůně Sweet Plum Sake zdá příliš sladká, nebo prostě hledáte něco jiného, určitě si vyberete z široké nabídky Yankee Candle. Mezi nejoblíbenější vůně patří například Merry Marshmallow, Black Cherry nebo Lemon Lavender.

A pokud už jste fanouškem Yankee Candle, jistě víte, jaké to je mít doma tu pravou vůni. A protože každá vůně působí jinak na každého z nás, nezbývá než si každou vyzkoušet a najít si tu svou.

Vonná svíčka Yankee Candle

Objednejte si svou vůni ihned

Pokud jste se rozhodli pro vonnou svíčku Sweet Plum Sake, neváhejte a objednejte si ji ihned na Velkynabytek.cz. Kromě této a dalších vůní Yankee Candle nabízejí také široký výběr nábytku a dekorací pro váš domov.

Nečekejte a provoňte svůj domov dokonalou vůní již dnes!

Příspěvek byl publikován v rubrice ABC myšlení a jeho autorem je ABC myšlení. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.