Stropní svítidlo TooLight s dálkovým ovládáním APP800-CP – exkluzivní zlatá verze


Krásné stropní svítidlo TooLight s dálkovým ovládáním APP800-CP – exkluzivní zlatá verze

Vyrobena z kvalitního kovu odolného proti poškrábání nebo mechanickému poškození, stropní svítidlo TooLight přináší do vašeho domova nejen světlo, ale i moderní a netradiční design.

Použitý LED pás spotřebovává velmi málo energie a umožňuje svítidlu zachovat si velmi dlouhou životnost. Díky svému jedinečnému vzhledu se ale stává i zajímavým doplňkem vaší interiérové výpovedi.

Pro ty z vás, kdo hledáte stylové a praktické řešení v oblasti osvětlení, přinášíme exkluzivní zlatou verzi stropního svítidla TooLight s dálkovým ovládáním APP800-CP.

Dálkové ovládání

Chcete mít kontrolu nad intenzitou i barvou světla v místnosti, kde se právě nacházíte? S dálkovým ovladačem to není problém.

Svítidlo lze jednoduše ovládat pomocí dálkového ovladače, kdy sviětlo lze měnit nejen podle intenzity světla, ale také podle barvy světla. Tímto způsobem si snadno vytvoříte příjemnou a relaxační atmosféru při sledování filmu či čtení knihy.

Stropní svítidlo TooLight s dálkovým ovládáním APP800-CP je skvělou volbou pro ty, kteří hledají spojení praktičnosti a moderního designu.

Specifikace

Barva: zlatá

Materiál: kov

Integrované LED: Ano

Síť: ~ 220V – ~ 240V

Délka kabelu: 90 cm

Napájení: 70W

Dálkový ovladač pro změnu barvy a intenzity světla: Ano

Parametry

Výška: 19 cm

Délka: 63 cm

Šířka: 63 cm

Pokud máte zájem o tento produkt, navštivte stránku www.codina.cz, kde ho můžete zakoupit za skvělou cenu.

Stropní svítidlo TooLight s dálkovým ovládáním APP800-CP
Stropní svítidlo TooLight s dálkovým ovládáním APP800-CP
Stropní svítidlo TooLight s dálkovým ovládáním APP800-CP

Příspěvek byl publikován v rubrice ABC myšlení a jeho autorem je ABC myšlení. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.