Stylová knihovna s dekorem dubu od TemaHome – rozměry 70×159 cm pro každý interiér v Berlíně


Požadavky na moderní design

Požadavky na moderní design není jen použití čistých linií a minimální barevnosti. Mezi hlavní vlastnosti by měla také patřit vysoká funkčnost, trvanlivost a nadčasovost, která nepodléhá času ani změně trendů. A přesně takový je nábytek TemaHome.

Koncept TemaHome

TemaHome je koncept několika designérů, které spojuje smysl pro detaily a vášeň dělat domovy funkčními i moderními zároveň. Jejich hlavní heslo zní – Žijte své sny. A tak u sebe nosí neustále tužku a papír, protože dobré nápady nikdy nespí a můžou na vás přijít kdykoli a kdekoli.

Funkční a moderní knihovna

TemaHome nabízí širokou škálu nábytku, který osloví každého, kdo chce mít domov, ve kterém se cítí dobře. Mezi populární kusy patří i knihovna v dekoru dubu o rozměru 70×159 cm.

Knihovna není jen praktickým a funkčním kusem nábytku, ale také vyniká svým moderním designem. Dekor dubu dodává knihovně příjemnou teplou atmosféru a zároveň ji lze snadno sladit s ostatním nábytkem.

Když se spojí funkce a design

Obecně platí, že když se spojí funkce a design, vzniká nábytek z nadčasové kategorie. A právě to platí i pro knihovnu TemaHome.

Boxy nejsou součástí balení, proto si můžete knihovnu přizpůsobit podle svých potřeb. Knihovnu můžete využít nejen jako úložné prostory na knihy, ale také jako kus dekorace do vašeho interiéru.

Závěr

Takže pokud hledáte moderní a funkční knihovnu s nadčasovým designem, rozhodně neváhejte a vyberte si knihovnu TemaHome. Určitě nebudete litovat!

Příspěvek byl publikován v rubrice ABC myšlení a jeho autorem je ABC myšlení. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.