Třímístná pohovka Hanah Home MUSTANG v oranžové barvě pro levou stranu – recenze a specifikace (560ARE1215)


O PRODUKTU

Krásná a stylová rohová pohovka MUSTANG od výrobce nábytku a pohovek Hanah Home. Stylová pohovka MUSTANG je tvořena kovovými nohami, které dodávají maximální stabilitu, nosnost a pevnost. Nohy mají černou matnou barvu a jsou připevněné ke konstrukci z bukového dřeva a dřevotřísky. Na konstrukci je přidělaná pěna pro vaše maximální pohodlí. Pohovku dále tvoří kvalitní potah z polyesteru v oranžové barvě. Pro ještě větší komfort je pohovka doplněna zadní pohyblivou opěrkou s nastavitelným ramenním mechanismem. Pohovka je velmi prostorná díky lenošce vlevo.

čím sladit pohovku MUSTANG? Pohovka MUSTANG je elegantní a stylová rohová pohovka, ideální pro váš obývací pokoj nebo i pokoj pro hosty. Díky své oranžové barvě vynikne především ve světle laděném obývacím pokoji v moderním designu například s dřevěnými konferenčními stolky. Kolekce pohovek MUSTANG je velmi rozsáhlá a pohovka je tak k dostání v mnoha dalších barvách nebo i v jiných velikostech.

KLADY A ZÁPORY:

Klady:

  • ✅ Krásný design
  • ✅ Příjemné zpracování
  • ✅ Kvalitní materiály
  • ✅ Moderní design

Zápory:

  • ❌ Žádné

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál nohou: kov

Materiál rámu: bukové dřevo, dřevotříska

Materiál výplně: pěna (28 DNS)

Materiál potahu: 100% polyester

Barva potahu: oranžová

Barva nohou: matná černá

Rozměry pohovky vxhxd: 83x174x274 cm

Výška sedáku: 45 cm

Výška nohou: 16 cm

MONTÁŽ A PÉČE

Péče: odstraňovat případné nečistoty a vysávat

Montáž: vyžaduje. Objednat pohovku.

Hanah Home MUSTANG pohovka

Třímístná pohovka Hanah Home MUSTANG v oranžové barvě pro levou stranu – recenze a specifikace (560ARE1215) Příspěvek byl publikován v rubrice ABC myšlení a jeho autorem je ABC myšlení. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.