Vánoční polštář s motivem Merry Reindeer v rozměru 45 x 45 cm


Vánoční polštář s motivem Merry Reindeer – dokonalý doplněk pro tvůj vánoční domov

Červeno-černé kárované provedení s kontrastním potiskem

Vánoční polštář s motivem Merry Reindeer je ideálním doplňkem pro váš vánoční byt. Kombinace červeno-černého kárování a bílého podkladu se skvěle hodí pro vánoční dobu.

Digitální vzor s Merry Reindeer motivem je pouze na přední bílé straně, která okamžitě zvýrazní náladu vánoční atmosféry. Druhá strana polštáře je vyrobená z červeno-černého károvaného materiálu, což je klasický vánoční prvek.

Vysoce kvalitní materiál vánočního polštáře umožňuje příjemný dotek a snadnou údržbu. Polštář se snadno čistí a lze ho prát v pračce.

Velikost polštáře 45 x 45 cm

Velikost polštáře Merry Reindeer je 45 x 45 cm, což je běžná velikost pro většinu vnitřních dekorů. Díky této velikosti se vánoční polštář vejde na každou vanoční pohovku, křeslo nebo postel.

Vánoční polštář s motivem Merry Reindeer

Pokud hledáte dokonalý vánoční polštář, který dokonale doplní a oživí vaše bydlení, rozhodně zvažte tento jedinečný a šikovný produkt Merry Reindeer. Koupíte ho v jednoduchém online shopu na stránkách Nábytek Přehledně.

Příspěvek byl publikován v rubrice ABC myšlení a jeho autorem je ABC myšlení. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.