Zdravě a stylově s míčem VLUV SOVA Ø 65 cm


VLUV SOVA – zdravý a příjemný sedací míč

VLUV SOVA je gymnatiský nebo sedací míč, který je vyroben z kvalitní polyesterové tkaniny. Díky tomu má velmi příjemný a měkký povrch, na kterém se vám bude pohodlně sedět nebo ležet. Tyto míče jsou ideální do každé domácnosti nebo pracovny. Vytváří útulné a teplé posezení, které jistě ocení každý.

Pohodlný a zdravý tvar VLUV SOVA

VLUV SOVA se svým tvarem podobá kouli, která má průměr 65 cm. Je velmi pohodlný a zdravý, protože posiluje svaly zad, břicha a nohou. Taky přispívá ke správnému rozložení váhy a tedy k prevenci bolestí zad. Míče jsou velmi účinné proti sedavému životnímu stylu, který by mohl způsobit potíže s páteří. Díky těmto vlastnostem byl tento sedací míč oceněn IGR.

Praktické držadlo a spodní prstenec VLUV SOVA

VLUV SOVA je vybaven praktickým držadlem, které umožňuje snadné přenášení míče z místa na místo. Držadlo má pohodlný a ergonomický tvar, díky čemuž se dobře drží v ruce. Spodní prstenec zabraňuje samovolnému rozjetí při použití v různých prostředích.

Pumpička a taška jsou součástí balení VLUV SOVA

VLUV SOVA je dodáván v tašce ve vyfouklém stavu. Součástí balení je také praktická pumpička, která slouží k nafouknutí míče na požadovanou velikost. Míče jsou vybaveny 2 ventily, které umožňují snadné a rychlé nafukování. Návod k použití je také součástí balení.

Pro více informací navštivte tento odkaz.

VLUV SOVA

VLUV SOVA – ideální do každého interiéru

VLUV SOVA je ideální do každého interiéru. Míče jsou k dispozici v různých barvách a velikostech, takže si můžete vybrat ten, který se nejvíce hodí do vašeho prostoru. Nejčastěji se používají v obývacích pokojích, ložnicích, pracovnách i hernách.

Závěr

VLUV SOVA je velmi pohodlný a zdravý sedací míč, který ocení každý, kdo tráví hodně času v sedě. Míče jsou velmi praktické a snadno přenosné, takže si je můžete vzít s sebou i na cesty. Díky svému atraktivnímu designu se hodí do každého interiéru. Nezapomeňte také na to, že míče jsou dodávány v praktické tašce, která usnadňuje jejich uskladnění a přemisťování.

VLUV SOVA

Příspěvek byl publikován v rubrice ABC myšlení a jeho autorem je ABC myšlení. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.