ABC myšlení

Magazín pro chytré hlavičky

Ostatní

Kde sehnat EAN kód? Bez něj své zboží neprodáte

Chystáte se prodávat zboží, ale ještě jste nepřemýšleli nad tím, kde si pořídíte čárový kód EAN? V tom případě je dobré vědět, proč ho vůbec potřebujete a k čemu slouží.

Co je EAN?

Maloobchodní čárový EAN kód je mezinárodním standardem pro označování výrobků. Obvykle se skládá ze třinácti čísel, počáteční tři čísla ukazují na dodavatelskou společnost. Čárové kódy jsou globální český výrobek může být označen kódem zakoupeným v jiné zemi. Každý prodejce si ve svém systému spáruje číslo čárového kódu s informacemi o produktu, a jakmile si pak kód oskenuje nebo si ho zadá do počítače, automaticky se mu tyto informace zobrazí.

Stačí vytisknout a nalepit

Až si čárový kód vytisknete a nalepíte ho na obal produktu, máte hotovo. Pak už toto zboží můžete prodávat anebo ho poskytnout jiným prodejcům k prodeji. EAN si pořídíte klasicky na internetu. Specializované společnosti vám vygenerují speciální EAN kód, který nemá nikdo jiný na světě. Zároveň vám zhotoví profesionální grafiku čárového kódu a tabulku kódů ve formátu CSV. Můžete si pořídit jen jeden EAN, ale také klidně tisíc.

Specialista na čárové kódy

Firma Barcodes.cz s.r.o. se na prodej EAN čárových kódu přímo specializuje, proto se můžete obrátit rovnou na ni. Dokonce vám zhotoví třeba ISBN na knihy, ISMN grafiku na hudebniny nebo QR kódy. Kromě toho poskytuje služby jako:

Společnost Barcodes.cz vstoupila na trh v roce 2018 a je jedním z nejnovějších členů společnosti International Barcodes Network. Kromě toho, že nabízí čárové kódy, u ní také najdete další služby spojené s EAN a QR kódy pro malé i velké firmy, a to za více než příznivé ceny.